Феновете на Билс замерят със снежни топки Патрик Махоумс от Чийфс след сърцераздирателна загуба в плейофа
New York Post | 2024-01-22 | 06:33:18

Краят на мача от дивизионния кръг на Чийфс-Билс AFC дойде с ниска точка на стадион Хаймарк.

Феновете на Бъфало замеряха със снежни топки Канзас Сити в последните моменти от победата на Чийфс с 27-24 в неделя в Орчард Парк.

Сред тези, набелязани от верните на Билс, беше куотърбекът на Chiefs Патрик Махоумс, докато бягаше към тунела, според видео от стадиона.

Може би феновете на Бъфало са били разочаровани, като са гледали как Махомес побеждава Билс в плейофите за трети път през последните четири години.

Или може би на Bills Mafia е било омръзнало да слуша (и да вижда) Тейлър Суифт да празнува, докато нейният приятел, тайт ендът на Chiefs Травис Келс, намери крайната зона два пъти в плейофния трилър.

Или може би защото за пореден път удар на Билс пропусна отдясно.

Тайлър Бас пропусна опит за гол от 44 ярда при оставащо 1:47 в четвъртата четвърт, което щеше да изравни мача 27-27.

Феновете на Билс без съмнение имаха ретроспекции към Супербоул XXV, когато Скот Норууд пропусна отдясно при опит за гол от 47 ярда с оставащи осем секунди, позволявайки на Ню Йорк Джайънтс, водени от старши треньора Бил Парселс и координатора на защитата Бил Беличик , за да спечелят първия си трофей Ломбарди, 20-19.

Така че още веднъж феновете на Bills изпитват сърдечен удар след сезона.

И още веднъж, Chiefs са на една победа от Супербоул.

Махомес, който вече е спечелил две титли, е началният куотърбек на Chiefs в продължение на шест сезона.

Той всяка година играе за титлата на AFC.

Но този път ще бъде различно, тъй като Mahomes’ Chiefs трябва да излязат на път за първи път, за да играят в AFC Championship.

Балтимор Рейвънс, които победиха Хюстън Тексас с 34-10 в събота, ще приемат Чийфс в неделя, 28 януари, като победителят продължава към Супербоул LVIII.